Locator Чернігів Пункти прокатуПункти прокату Чернігів

Пункти прокату у Чернігові

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Прокат электроинструментов Бош
  проспект Миру, тел. 0 (46) 267-49... показати
  проспект Миру, 34, тел. 0(46)267-49-21 детальніше
  Пункти прокату Прокат электроинструментов Бош знаходиться у Чернігові, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Студия ПИРОМАГИЯ
  вулиця Олега Михнюка, тел. 0 (46) 224-21... показати
  вулиця Олега Михнюка, 12/2, тел. 0(46)224-21-98 детальніше
  Пункти прокату Студия ПИРОМАГИЯ знаходиться у Чернігові, вулиця Олега Михнюка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Прокат
  вулиця Шевченка, тел. 0 (46) 297-45... показати
  вулиця Шевченка, вулиця, тел. 0(46)297-45-57 детальніше
  Пункти прокату Прокат знаходиться у Чернігові, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • Мото Кортеж
  вулиця Шевчука, тел. 0 (63) 495-43... показати
  вулиця Шевчука, 31/1, тел. 0(63)495-43-43 детальніше
  Пункти прокату Мото Кортеж знаходиться у Чернігові, вулиця Шевчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:00.

коротко про пункти прокату у Чернігові

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Чернігові. Locator.ua відомо про чотири пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Прокат электроинструментов Бош, Студия ПИРОМАГИЯ, Прокат та інші , які розташовані на пр. Миру, вул. Олега Михнюка, вул. Шевченка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Чернігові?

  За даним Locator.ua у Чернігові ведуть діяльність 4 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Чернігові: Прокат электроинструментов Бош, Студия ПИРОМАГИЯ, Прокат.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Чернігові?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Прокат электроинструментов Бош, Студия ПИРОМАГИЯ, Прокат.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Чернігові