• SчаSTIE

  вулиця Козацька, тел. 0 (93) 123-50... показати
  вулиця Козацька, 15, тел. +380(93)123-50-54 детальніше
  Караоке-клуби SчаSTIE знаходиться у Чернігові, вулиця Козацька.
 • Караоке-клуб Янтарная кошка

  проспект Миру, тел.
  проспект Миру, 19, тел. детальніше
  Караоке-клуби Караоке-клуб Янтарная кошка знаходиться у Чернігові, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 19:00 до 06:00.
 • DF club

  проспект Перемоги, тел. 0 (46) 260-41... показати
  проспект Перемоги, 73, тел. +380(46)260-41-08 детальніше
  Караоке-клуби DF club знаходиться у Чернігові, проспект Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 18:00 до 06:00.
 • Мангал Хаус Колос

  вулиця Козацька, тел. 0 (46) 260-57... показати
  вулиця Козацька, 15, тел. +380(46)260-57-10 детальніше
  Караоке-клуби Мангал Хаус Колос знаходиться у Чернігові, вулиця Козацька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 01:00.
 • Градецкий

  вулиця 1-й Швардійської Армії, тел. 0 (46) 261-11... показати
  вулиця 1-й Швардійської Армії, 68, тел. +380(46)261-11-13 детальніше
  Караоке-клуби Градецкий знаходиться у Чернігові, вулиця 1-й Швардійської Армії. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 06:00.

Коротко про караоке-клуби у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані караоке-клуби, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про п'ять караоке-клуби поряд з цим місцем серед яких SчаSTIE, Караоке-клуб Янтарная кошка, DF club та інші , які розташовані на вул. Козацька, пр. Миру, пр. Перемоги і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці караоке-клуби.

 • Скільки Караоке-клуби у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 5 Караоке-клуби.

 • Які Караоке-клуби найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Караоке-клуби у Чернігові: SчаSTIE, Караоке-клуб Янтарная кошка, DF club.

 • Де знаходиться найближчі від мене Караоке-клуби у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Караоке-клуби, перейдіть на сторінку Караоке-клуби у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Караоке-клуби у Чернігові?

  Ціни на послуги Караоке-клуби залежать від конкретної послуги і Караоке-клуби. Locator.ua дає можливість всім Караоке-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Караоке-клуби.

 • Послугами яких Караоке-клуби у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Караоке-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: SчаSTIE, Караоке-клуб Янтарная кошка, DF club.

 • Як зв'язатись з цими Караоке-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Караоке-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Караоке-клуби у Чернігові

Більше популярних послуг у рубриці:

шоу-програма, сніданок, Домашня кухня, гриль меню, рибний ресторан, Авторська кухня, Кавказька кухня, екзотік меню, Українська кухня, пісне меню, гриль-бар, Грузинська кухня, дієтичне меню, караоке, змішана кухня, дитяче меню, спортивні трансляції