• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Международная Антинаркотическая Ассоциация Чернигов

  вулиця Гончая, тел. 0 (50) 657-51... показати
  вулиця Гончая, гонча, тел. +380(50)657-51-58 детальніше
  Наркологічні клініки Международная Антинаркотическая Ассоциация Чернигов знаходиться у Чернігові, вулиця Гончая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про наркологічні клініки у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про одна наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Международная Антинаркотическая Ассоциация Чернигов , який розташований на вул. Гончая. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 1 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Чернігові: Международная Антинаркотическая Ассоциация Чернигов.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Чернігові?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Международная Антинаркотическая Ассоциация Чернигов.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Чернігові