• RiverSide

  вулиця Шевченка, тел. 0 (46) 264-60... показати
  вулиця Шевченка, 105, тел. +380(46)264-60-00 детальніше
  Аквапарки RiverSide знаходиться у Чернігові, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 23:00.
 • Туристическо-гостиничный комплекс Бреч

  вулиця Гетьмана Полуботка, тел. 0 (50) 338-34... показати
  вулиця Гетьмана Полуботка, 2, тел. +380(50)338-34-34 детальніше
  Аквапарки Туристическо-гостиничный комплекс Бреч знаходиться у Чернігові, вулиця Гетьмана Полуботка. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Desna Aqua Sport

  проспект Перемоги, тел. 0 (73) 880-35... показати
  проспект Перемоги, 34, тел. +380(73)880-35-35 детальніше
  Аквапарки Desna Aqua Sport знаходиться у Чернігові, проспект Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 22:00.

Коротко про аквапарки у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані аквапарки, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про три аквапарки поряд з цим місцем серед яких RiverSide, Туристическо-гостиничный комплекс Бреч, Desna Aqua Sport , які розташовані на вул. Шевченка, вул. Гетьмана Полуботка, пр. Перемоги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці аквапарки.

 • Скільки Аквапарки у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 3 Аквапарки.

 • Які Аквапарки найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Аквапарки у Чернігові: RiverSide, Туристическо-гостиничный комплекс Бреч, Desna Aqua Sport.

 • Де знаходиться найближчі від мене Аквапарки у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Аквапарки, перейдіть на сторінку Аквапарки у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Аквапарки у Чернігові?

  Ціни на послуги Аквапарки залежать від конкретної послуги і Аквапарки. Locator.ua дає можливість всім Аквапарки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Аквапарки.

 • Послугами яких Аквапарки у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Аквапарки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: RiverSide, Туристическо-гостиничный комплекс Бреч, Desna Aqua Sport.

 • Як зв'язатись з цими Аквапарки?

  Контакти для зв'язку з цими Аквапарки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Аквапарки у Чернігові

Більше популярних послуг у рубриці:

проведення банкетів, Літня тераса, груповий фітнес, ділова вечеря/обід, Європейська кухня, проживання