Locator Чернігів Медичні комісіїМедичні комісії Чернігів

Медичні комісії у Чернігові

1
 • Отделение профмедосмотров

  вулиця Михайла Грушевського, тел. 0 (46) 223-06... показати
  вулиця Михайла Грушевського, 3а, тел. +380(46)223-06-10 детальніше
  Медичні комісії Отделение профмедосмотров знаходиться у Чернігові, вулиця Михайла Грушевського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.

Коротко про медичні комісії у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані медичні комісії, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про одна медичні комісії поряд з цим місцем серед яких Отделение профмедосмотров , який розташований на вул. Михайла Грушевського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні комісії.

 • Скільки Медичні комісії у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 1 Медичні комісії.

 • Які Медичні комісії найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Медичні комісії у Чернігові: Отделение профмедосмотров.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні комісії у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні комісії, перейдіть на сторінку Медичні комісії у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні комісії у Чернігові?

  Ціни на послуги Медичні комісії залежать від конкретної послуги і Медичні комісії. Locator.ua дає можливість всім Медичні комісії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні комісії.

 • Послугами яких Медичні комісії у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні комісії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Отделение профмедосмотров.

 • Як зв'язатись з цими Медичні комісії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні комісії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні комісії у Чернігові