Офтальмологічна клініка у Чернігові

2
 • ЛазерМед

  Чернігів, вулиця Волковича, тел. 0 (46) 225-61... показати
  Чернігів, вулиця Волковича, 25, тел. +380(46)225-61-16 детальніше
  Офтальмологічна клініка ЛазерМед знаходиться у Чернігові, вулиця Волковича. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 16:00.
 • Проминь-Мед

  вулиця Івана Мазепи, тел. 0 (46) 224-00... показати
  вулиця Івана Мазепи, 3, тел. +380(46)224-00-70 детальніше
  Офтальмологічна клініка Проминь-Мед знаходиться у Чернігові, вулиця Івана Мазепи. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про дві офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких ЛазерМед, Проминь-Мед , які розташовані на вул. Волковича, вул. Івана Мазепи. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 2 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Чернігові: ЛазерМед, Проминь-Мед.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Чернігові?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ЛазерМед, Проминь-Мед.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Чернігові