Locator Чернігів Парки атракціонівПарки атракціонів Чернігів

Парки атракціонів у Чернігові

3
 • Центральный парк культуры и отдыха

  вулиця Шевченка, тел. 0 (46) 261-13... показати
  вулиця Шевченка, 59, тел. +380(46)261-13-99 детальніше
  Парки атракціонів Центральный парк культуры и отдыха знаходиться у Чернігові, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 20:00.
 • Парк розваг "Планета"

  , тел. 0 (80) 020-33... показати
  , , тел. +380(80)020-33-30 детальніше
  Парки атракціонів Парк розваг "Планета" знаходиться у Чернігові, . Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:00.
 • Міський парк культури та відпочинку

  Чернігів, вулиця 1-а Кордівка, тел.
  Чернігів, вулиця 1-а Кордівка, , тел. детальніше
  Парки атракціонів Міський парк культури та відпочинку знаходиться у Чернігові, вулиця 1-а Кордівка.

Коротко про парки атракціонів у Чернігові (Чернігівська)

На цій сторінці зібрані парки атракціонів, розташовані у Чернігові (Чернігівська). Locator відомо про три парки атракціонів поряд з цим місцем серед яких Центральный парк культуры и отдыха, Парк розваг "Планета", Міський парк культури та відпочинку , які розташовані на вул. Шевченка, вул. 1-а Кордівка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці парки атракціонів.

 • Скільки Парки атракціонів у Чернігові?

  За даним Locator у Чернігові ведуть діяльність 3 Парки атракціонів.

 • Які Парки атракціонів найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Парки атракціонів у Чернігові: Центральный парк культуры и отдыха, Парк розваг "Планета", Міський парк культури та відпочинку.

 • Де знаходиться найближчі від мене Парки атракціонів у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Парки атракціонів, перейдіть на сторінку Парки атракціонів у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Парки атракціонів у Чернігові?

  Ціни на послуги Парки атракціонів залежать від конкретної послуги і Парки атракціонів. Locator.ua дає можливість всім Парки атракціонів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Парки атракціонів.

 • Послугами яких Парки атракціонів у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Парки атракціонів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центральный парк культуры и отдыха, Парк розваг "Планета", Міський парк культури та відпочинку.

 • Як зв'язатись з цими Парки атракціонів?

  Контакти для зв'язку з цими Парки атракціонів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Парки атракціонів у Чернігові