Locator Чернігів Посольства, консульстваПосольства, консульства Чернігів

Посольства, консульства у Чернігові

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Почесне консульство Латвії в Чернігові
  вулиця Гончая, тел. 0 (46) 261-03... показати
  вулиця Гончая, 23, тел. +380(46)261-03-41 детальніше
  Посольства, консульства Почесне консульство Латвії в Чернігові знаходиться у Чернігові, вулиця Гончая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Почетное консульство России в г.Чернигове
  Чернігів, вулиця Кирпоноса, тел. 0 (46) 267-55... показати
  Чернігів, вулиця Кирпоноса, 7, тел. +380(46)267-55-25 детальніше
  Посольства, консульства Почетное консульство России в г.Чернигове знаходиться у Чернігові, вулиця Кирпоноса. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 14:00.
 • Черниговский туристическо-информационный центр
  Чернігів, вулиця Шевченка, тел. 0 (46) 277-70... показати
  Чернігів, вулиця Шевченка, ул, тел. +380(46)277-70-21 детальніше
  Посольства, консульства Черниговский туристическо-информационный центр знаходиться у Чернігові, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 13:00.

коротко про посольства, консульства у Чернігові

На цій сторінці зібрані посольства, консульства, розташовані у Чернігові. Locator.ua відомо про три посольства, консульства поряд з цим місцем серед яких Почесне консульство Латвії в Чернігові, Почетное консульство России в г.Чернигове, Черниговский туристическо-информационный центр , які розташовані на вул. Гончая, вул. Кирпоноса, вул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці посольства, консульства.

 • Скільки Посольства, консульства у Чернігові?

  За даним Locator.ua у Чернігові ведуть діяльність 3 Посольства, консульства.

 • Які Посольства, консульства найкращі у Чернігові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Посольства, консульства у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Посольства, консульства, перейдіть на сторінку Посольства, консульства у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Посольства, консульства у Чернігові?

  Ціни на послуги Посольства, консульства залежать від конкретної послуги і Посольства, консульства. Locator.ua дає можливість всім Посольства, консульства вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Посольства, консульства.

 • Послугами яких Посольства, консульства у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Посольства, консульства, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Почесне консульство Латвії в Чернігові, Почетное консульство России в г.Чернигове, Черниговский туристическо-информационный центр.

 • Як зв'язатись з цими Посольства, консульства?

  Контакти для зв'язку з цими Посольства, консульства ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Посольства, консульства у Чернігові