• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Пещера
  вулиця Пятницкая, тел. 0 (63) 811-65... показати
  вулиця Пятницкая, 50, тел. 0(63)811-65-65 детальніше
  Боулінг-клуби Пещера знаходиться у Чернігові, вулиця Пятницкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 06:00.
 • Боулинг клуб Аватар
  вулиця Мартына Небабы, тел. 0 (46) 272-70... показати
  вулиця Мартына Небабы, 106, тел. 0(46)272-70-05 детальніше
  Боулінг-клуби Боулинг клуб Аватар знаходиться у Чернігові, вулиця Мартына Небабы. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 02:00.

коротко про боулінг-клуби у Чернігові

На цій сторінці зібрані боулінг-клуби, розташовані у Чернігові. Locator.ua відомо про дві боулінг-клуби поряд з цим місцем серед яких Пещера, Боулинг клуб Аватар , які розташовані на вул. Пятницкая, вул. Мартына Небабы. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці боулінг-клуби.

 • Скільки Боулінг-клуби у Чернігові?

  За даним Locator.ua у Чернігові ведуть діяльність 2 Боулінг-клуби.

 • Які Боулінг-клуби найкращі у Чернігові?

  Locator радить відвідати насступні Боулінг-клуби у Чернігові: Пещера, Боулинг клуб Аватар.

 • Де знаходиться найближчі від мене Боулінг-клуби у Чернігові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Боулінг-клуби, перейдіть на сторінку Боулінг-клуби у Чернігові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Боулінг-клуби у Чернігові?

  Ціни на послуги Боулінг-клуби залежать від конкретної послуги і Боулінг-клуби. Locator.ua дає можливість всім Боулінг-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Боулінг-клуби.

 • Послугами яких Боулінг-клуби у Чернігові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Боулінг-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пещера, Боулинг клуб Аватар.

 • Як зв'язатись з цими Боулінг-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Боулінг-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Боулінг-клуби у Чернігові